Trigger Times 2010-8
Beste mensen,
Er is weer veel te melden!
Allereerst dat de behandelaarspagina nu alleen nog licentiehouders bevat. Controleer s.v.p. of je gegevens nog correct weergegeven zijn en stuur me een berichtje als je ziet dat er een fout in staat (met kopie van de vermelding) of als je vind dat je er onterecht niet meer op staat.
In deze TriggerTimes verder nieuws over:
- De aanbieding van de Landelijke Triggerpointdag
- Landelijke Triggerpointdag BTW-vrij, dus goedkoper
- De opleiding Triggerpointcoach doet examen
- Je eigen pagina op triggerpointcoach.nl
- Extra informatie Landelijke Triggerpointdag
- Een uitnodiging aan de Trainers
Veel leesplezier, en als je wilt: laat weten wat je ervan vindt!
Hartelijke groet,
Rob Beenker
Aanbieding!
Zoals ieder jaar hebben we ook dit jaar weer een aantrekkelijke aanbieding voor deelnemers aan de Landelijke Triggerpointdag.
Alleen te verkrijgen op de Landelijke Triggerpointdag en zo lang de voorraad strekt.
Roep het bestelformulier hier vast op
& retourneer het voor 20 september !
Enkele voorbeelden van aanbiedingsprijzen:
artikel aantal normale prijs deelnemers-
prijsTheracanes 3 120,00 105,00idem 5 175,00 150,00Massageballen 25 25,00 20,00Postzegels vel van 10 4,40 4,40Polo met opdruk 1 25,00 17,50
Win een prijs!
Net als vorig jaar zullen we je vragen om aan het einde van de dag een evaluatieformulier in te vullen zodat we weten hoe je de dag ervaren hebt, wat er verbeterd kan worden en waar je interesse voor volgend jaar ligt.
Als je die inlevert ding je mee naar diverse mooie prijzen.
Bijvoorbeeld een polo, een zak ballen, een workshop gewijd aan triggerpoints die hoofdpijn veroorzaken, een workshop aanvullende technieken of een examentraining.
De winnaars worden aan het einde van de dag bekend gemaakt tijdens de afsluitende borrel.
Landelijke Triggerpointdag toch btw-vrij
De opleiding hoeft onverwacht toch géén BTW af te dragen.
Dit betekent een flinke prijsdaling, omdat de 19% BTW vervalt.
Als je je betaalde btw kan terugvorderen maakt het voor jou geen verschil. Zo niet, dan heb je hier dus voordeel van.
Iedereen die zich al had opgegeven krijgt de betaalde btw teruggestort. Een creditnota voor je boekhouding sturen we ook. We regelen dit medio september. Eerder is helaas niet mogelijk.
Pas in de vakantietijd is nieuwe regelgeving omtrent de BTW-plicht van kort beroepsonderwijs bekendgemaakt. Zie ook het volgende nieuwsitem, en de relatie met het 'examen' dat de opleiding gaat doen.
de opleiding Triggerpointcoach doet 'examen'
De opleiding Triggerpointcoach streeft doorlopend naar verdere verbetering van de geleverde kwaliteit. Accreditatie door zes beroepsverenigingen toont aan dat we op vakinhoudelijk op de goede weg zijn.
Ons volgende doel is erkenning 'van rijkswege' dat we ook op andere vlakken ons mannetje staan. Dat we het ook goed geregeld hebben kwa administratie en informatieverstrekking, dat we betrouwbaar zijn, een gedegen klacht- en tuchtrecht hebben en dat we beschikken over nog andere -vaak saaie maar zinvolle- voorzieningen.
Het Centraal Register voor Kort Beroepsonderwijs (CRKBO) onderzoekt of we aan alle eisen voldoen. We zien uit naar het onderzoek en verwachten voor het eind van dit jaar te kunnen berichten over de uitslag.
Niet onbelangrijk detail: Slagen voor dit 'examen' is voorwaarde voor vrijstelling van de BTW. We zijn ervan overtuigd dat dat gaat lukken. Als je wilt: help ons en attendeer ons op verbeterpunten.
Je eigen pagina op deze website
Voor als je het nog niet wist: Als je module 2 hebt gevolgd, heb je de mogelijkheid om je adresgegevens op deze site te laten vermelden. En als je module 3 hebt gevolgd, heb je recht op een eigen pagina, waarop je nog veel meer informatie kwijt kunt.
Zo kun je op de pagina van Hanneke Heij zien wat zij over haar praktijk te zeggen heeft. Als je je eigen pagina ook zelf wilt beheren, dat kan als je dit jaar meedoet met het licentieprogramma, en nadat je de Verdiepingsdagen hebt gevolgd.
Kijk eens op beheer eigen pagina om te zien hoe je toegang krijgt tot je eigen gegevens. Als je voor de eerste keer komt:
- klik dan aan dat je je wachtwoord bent vergeten
- vul je emailadres in
- en ontvang je wachtwoord
Het emailadres waarop je de TriggerTimes ontvangt, is het emailadres dat bij ons bekend is. Als je een voor ons onbekend adres invult, krijg je niets!
LTD 2010 - laatste nieuws
- de hoofdpijnspecial is vol
- er zijn nog enkele plaatsen in de workshop diagnostiek en pathologie, door Bonne Eigenhuis
- een special voor triggerpointcoaches, door Clifton Tjen a Fat
- het behandelprotocol is bijna vol, door Hanneke Heij
- nieuwe inzichten sinds het verschijnen van het Handboek Triggerpoint-therapie, door Rob Beenker, ook bijna vol
De 'social media', zoals Linked-In, Twitter en Hyves. Wat kun je ermee en wat heb je eraan. Dit en meer in een boeiende lezing van Martijn Hulst. Kijk op de infopagina.
De indeling is op volgorde van aanmelden.

Nieuws voor de trainers
Het eerste instructieve filmpje heb je waarschijnlijk al gezien.
Trainers die de zelfbehandeling van bepaalde spieren duidelijk kunnen uitleggen, zijn uitgenodigd om dat voor de camera te doen.
Je kunt zo tegen lage kosten een professionele opname voor op je eigen site te maken.
We houden de kosten zo laag mogelijk en nemen op een opname dag meerdere fimpjes na elkaar op.
Als je interesse hebt, meldt je dan aan voor meer informatie!
Ik ben trainer en wil ook een filmpje maken,
vertel me meer!